KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14623064

nr 1462 3064

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad S. A, 120x80, yttermått inklusive ram: 125x85 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:39:30

25/4 18:11:35 1      Vinnande bud